Стручни активи и Стручна већа

Стручни активи

Стручни актив за развојно планирање

  • Горица Кривак -координатор
  • Весна Пешић
  • Драгана Арсић
  • Снежана Кнежевић
  • Слободан Гачић
  • Представник Савета родитеља
  • Представник школског одбора

Стручни  актив за развој школског програма

  • Горица Кривак – координатор Тима
  • Љубиша Живковић – секретар
  • Биљана Јањић
  • Данијела Вујић
  • Владо Ракић
  • Снежана Кнежевић

Тим за самовредновање и вредновање рада школе

  • Горица Кривак – координатор Тима
  • Весна Пешић
  • Марко Медић
  • Драгана Арсић
  • Немања Грујић

Тим за заштиту од насиља, злостављања и занемаривања

  • Милан Јовановић
  • Горица Кривак
  • Марко Медић
  • Слободанка Васић
  • Биљана Јањић
  • Љубиша Живковић
  • Весна Пешић
  • Представник Савета родитеља
  • Представник Школског одбора

Тим за пружање додатне подршке ученицима

  • Горица Кривак – координатор Тима
  • Весна Пешић
  • Надежда Новаковић
  • Слободанка Васић
  • Милада Томић
  • Давид Мандић

Тим за инклузију

  • Горица Кривак – координатор Тима
  • Жељка Марковић
  • Надежда Новаковић
  • Слободанка Васић
  • Милада Томић
  • Давид Мандић

Тим за каријерно вођење и саветовање

  • Надежда Новаковић – координатор Тима
  • Нада Беатовић
  • Давид Мандић
  • Драгана Петровић
  • Милан Протић

Тим за професионални развој запослених

  • Горица Кривак- координатор Тима
  • Соња Мандић
  • Драгана Арсић
  • Раде Лукић
  • Љубиша Поповић
  • Зорица Павловић

Тим за маркетинг школе

  • Соња Мандић
  • Марко Медић
  • Ђорђе Митровић
  • Раде Лукић
  • Драгана Арсић
  • Слободан Гачић

Тим за развој међупреметних компетенција и предузетништва

  • Горица Кривак
  • Нада Беатовић
  • Драгана Петровић
  • Жељка Марковић
  • Раде Лукић
  • Љубиша Поповић
  • Зорица Павловић

Тим за обезбеђивање квалитета и развој школе

  • директор
  • Секретар
  • Стручни сарадник – педагог
  • Председници Стручних  већа

Стручна већа

Р.Б.Назив већаИме и презиме руководиоца
1.Стручно веће из области предмета српски језик и књижевностДавид Мандић
2.Стручно веће из области предмета за стране језикеВесна Пешић
3.Стручно веће из области предмета математика, информатика и рачунарствоЂорђе Митровић
4.Стручно веће из области  предмета друштвеих наукаМарко Медић
5.Стручно веће из области предмета физичко васпитањеЗорица Павловић
6.Стручно веће из области предмета музичка култура и ликовна култураЉубиша Поповић
7.Стручно веће из области економске групе предметаДрагана Арсић
8.Стручно веће из области предмета за природне наукеБиљана Јањић

X